Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl

Poradnik dla początkujących

Jak zacząć inwestować w fundusze?

Rozpoczęcie przygody z Funduszami Inwestycyjnymi jest bardzo proste. Po zapoznaniu się z informacją, czym właściwie są fundusze warto zarejestrować się w naszym serwisie (rejestracja i korzystanie z serwisu są całkowicie bezpłatne).

Zalogowany użytkownik ma możliwość uczestniczenia w grze online. Jest to doskonały sposób na przetestowanie własnych strategii i sprawdzenie, ile realnie można zarobić dzięki funduszom inwestycyjnym. Każdy użytkownik może założyć do 10 portfeli inwestycyjnych o wartości początkowej od 500 do 1.000.000 złotych.

Gra różni się od inwestowania w świecie rzeczywistym tylko tym, że złotówki inwestycyjne nie mają pokrycia w rzeczywistości. Pobierane są rzeczywiste opłaty manipulacyjne (nawet "podatek Belki"), a wartość portfela jest wyliczana na podstawie aktualizowanych codziennie wycen jednostek funduszy inwestycyjnych.

Gdy zechcesz zainwestować w fundusze rzeczywiste pieniądze będziesz musiał założyć konto inwestycyjne. Polecamy produkt o nazwie Supermarket Funduszy Inwestycyjnych oferowany przez mBank. SFI ma w ofercie dużą ilość funduszy, ponadto opłaty manipulacyjne są bardzo niskie. Brak jest również opłat za otwarcie rachunku, prowadzenie, a także zakup i odkup jednostek funduszy inwestycyjnych. Założenie konta osobistego oraz SFI jest bardzo proste.

Twoje konto

Zaloguj się

Fundusze: top10

  • 7d
  • 14d
  • 1m
  • 2m
  • 3m
  • 6m
  • 1r
© Fundusze24.pl / Wortal Funduszy InwestycyjnychRegulaminReklamaKontaktPolityka prywatności
Profile funduszyWyniki funduszyFundusze akcjiFundusze papierów dłużnychFundusze inwestycji zagranicznychFundusze rynku pieniężnegoFundusze zrównoważoneFundusze stabilnego wzrostuFundusze zamknięteFundusze inneWynajem mieszkań