Pielęgnacja sztucznych rzęs

Dyskusje na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne.

Pielęgnacja sztucznych rzęs

Postprzez AnnaBB piątek, 9 marca 2018, 16:39

Czy któraś z was miała przeprowadzany zabieg wydłużania i zagęszczania rzęs?
Ja kilka tygodni temu po raz pierwszy się na niego zdecydowałam. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jednak wiem, ze już za niedługo będą musiała powtórzyć zabieg, a przedtem konieczne będzie usunięcie pozostałości po pierwszej aplikacji. Kosmetyczka zaproponowała mi kilka produktów, za pomocą których może mi te stare sztuczne rzęsy usunąć, ale ja nie jestem pewna, który z nich będzie najlepszy. Co sądzicie o tym produkcie? Wydaje się najlepszym rozwiązaniem, jednak chciałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie?
AnnaBB 

Re: Pielęgnacja sztucznych rzęs

Postprzez karlos365 środa, 21 marca 2018, 22:09

A gdzie przedłużacie swoje rzęsy i jaką metodą? Za zastanawiam się nad metodę objętościową i szukam dobrego miejsca w Krakowie. Kilka osób poleca mi salon kosmetyczny http://www.ateliermagnitica.pl/ A jeśli chodzi o pielęgnację to liczę, że dostanę wszystkie wskazówki.
karlos365 

Postprzez elabarbara środa, 16 maja 2018, 09:15

Właśnie ja planuję się wybrać na przedłużanie rzęs w Warszawie . Koleżanka dała mi namiar na salon bo sama tam bywa i jej rzęsy które widziałam ostatnio są śliczne. Dlatego postanowiłam że tez takie chcę mieć. Tylko czy faktycznie ja będę ładnie w takich wyglądać ? Hmm.. no ciekawe. No i jak to jest z tą pielęgnacją ? Bo nie wiem.
elabarbara 

Postprzez krawczyk środa, 23 maja 2018, 09:20

Jeśli chodzi o zakładanie i uzupełnianie sztucznych rzęs to ja zawsze wybieram takie rozwiązanie jak salon urody warszawa. Od lat do nich chodzę i jestem mega zadowolona. W kwestii pielęgnacji to tak naprawdę nie robię z tymi rzęsami nic. Im mniej się przy nich grzebie, tym lepiej.
krawczyk 

Postprzez EmmaSS środa, 8 sierpnia 2018, 11:52

Ja to na co dzień nie chodzę w takich rzesach że tak powiem :D Wybieram się do kosmetyczki http://ecoclinic.com.pl na taki zabieg wyłącznie gdy mam jakąś większą imprezę, najczęściej oczywiście taneczną :) Raczej takie rzęsy dług trzymają, jedynie gdy sama sobie je doklejałam to czaasami nawet w trakcie imprezy potrafiły mi się niektóre poodklejać :)
EmmaSS 

Postprzez Protonka środa, 22 sierpnia 2018, 10:52

Strasznie dużo roboty z tym przedłużaniem, kosztowne i zabierające czas. A przecież można inaczej. Słyszałyście o marce SOSU? To marka wypracowana przez irlandzką blogerkę, ekspertkę w kategorii Beauty. Jednym z jej produktów są sztuczne rzęsy LUXURY HAILEY, rzęsy wielokrotnego użytku. O ile się nie mylę można je przyklejać do 20 razy. Są dodatkowo pogrubione i piękne długie. Myślę, że warte zakupu.
Protonka 

Postprzez Fionnka009 piątek, 23 listopada 2018, 10:28

Do tego etapu jeszcze nie doszłam, ale kosmetyczka na pewno powinna coś doradzić. Ja planuje zapisać się na metode 1:1 do http://www.pilnikizalotka.pl Tam już kilka koleżanek było i bardzo sobie chwaliły efekt, a co najwazniejsze trwałość. Bo z trwałością też bardzo różnie bywa z tego co się orientuje.
Fionnka009