Inwestycja w złoto

Dyskusje na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne.

Inwestycja w złoto

Postprzez Bartoszsz środa, 28 października 2015, 13:05

Od pewnego czasu zastanawiam się nad inwestycją w złoto. Z tego co słyszałem, to dość pewna lokata pieniędzy. Czy to prawda? Czy ktoś z was inwestował w ten surowiec?
Bartoszsz 

Re: Inwestycja w złoto

Postprzez angela środa, 25 listopada 2015, 22:48

ogólnie rzecz biorąc, inwestowanie w złoto to ryzykowne zagranie, są stabilne okresy owszem, ale istnieje ryzyko zmiany cen. taka przynajmniej jest moja opinia. no i dochodzi do tego jeszcze już taki pragmatyczny argument - niska płynność takiej inwestycji. osobiście jestem przekonana do inwestowania w TFI, od jakiegoś czasu lokuję tak nadwyżki z działalności. oczywiście nie bez pomocy. aż takiego doświadczenia w finansach nie mam. mogę polecić pana Piotra Bralczyka, sprawdzona osoba z doświadczeniem. na pewno warto skorzystać, jeżeli ktoś nosi się z zamiarem takich inwestycji
angela 

Postprzez monika29 piątek, 27 listopada 2015, 08:34

Może na sam początek sprawdź tę ofertę - gram złota cena. Po takim kursie może faktycznie opłacałoby się zainwestować. Ale na pewno to długoterminowa lokata...
monika29 

Postprzez marekratajczak88 czwartek, 14 stycznia 2016, 20:53

Gdzie mogę kupić złoto najtaniej i w zaufanym skupie? czy opłaca się kupować złoto przez internet?
marekratajczak88 

Postprzez DominikF środa, 20 stycznia 2016, 16:43

Najlepiej zdecydować się na dużą firmę godną zaufania jak mennica narodowa. Zobacz ich ofertę - cena złota.
DominikF 

Postprzez Wendik środa, 17 lutego 2016, 11:59

Ja w najbliższym czasie zamierzam kupić pewna ilość tego surowca. Na bieżąco śledzę newsy z tej dziedziny na portalach typu http://www.skarbnicazlota.pl i z tego co się orientuję, jest to dosc dobry moment na takie inwestycje. Trzeba jednak uważać na oszustwa i zachować dużą ostrożność. Zwłaszcza przy zakupach przez Internet.
Wendik 

Postprzez Albanczyk niedziela, 6 marca 2016, 17:52

A propo zakupu zlota, gdzie sugerowalisbyscie jego zakup? Osobiscie mam na oku ta mennice http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/zloto/ ceny wygladaja dobrze. Prosze podzielcie sie jakimis innymi dla porownania.
Dzieki
Albanczyk 

Postprzez krzych180 środa, 20 kwietnia 2016, 14:01

A może zamiast w złoto lepiej jest zainwestować w wywóz śmieci? Dzięki temu nasze przedsiębiorstwo szybciej i efektywniej pozbędzie się niepotrzebnych odpadów, które trafią do recyklingu.
krzych180 

Postprzez Adam333 piątek, 2 września 2016, 00:12

Inwestycja w złoto nie jest już tak dobra jak kiedyś, nie daje takiej stopy zwrotu. Dzisiaj lepiej wejść w giełdę i tam spróbować swoich sił. Jeśli się na tym nie znasz t wcześniej poczytaj trochę na internecie np na takich stronach jak ta: wwweurogielda.com.pl/ - szef mi placi za reklamowanie stron i uslug z ktorych nigdy nie skorzystalem wiec polecam takim naiwniakom :)
Adam333 

Postprzez blik poniedziałek, 3 października 2016, 06:40

Złoto to bezpieczna lokata pieniędzy w niepewnych czasach. Dlatego w czasie zawieruch wojennych i kryzysów ekonomicznych jego cena zawsze rośnie. Trzeba więc sobie przede wszystkim zadać pytanie, czy w najbliższym czasie powinniśmy się takiego kryzysu spodziewać. Jeżeli tak, to warto by rozważyć taki zakup.
blik 

Następna strona