Wyposażenie wnętrz

Dyskusje na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne.

Wyposażenie wnętrz

Postprzez jjusti18 wtorek, 30 maja 2017, 21:55

Witam,
właśnie wybudowałam się i jestem w trakcie wykończenia wnętrz. Zastanawiam się właśnie, gdzie zaopatrywać się w wyposażenie? Co możecie mi polecić. Ogólnie rzecz biorąc przeglądam co chwilę internet, żeby się zainspirować i znaleźć jakieś ciekawe oferty. Dzisiaj nawet trafiłam na świetną ofertę białe drzwi wewnętrzne więcej. Jak dla mnie jest to bardzo korzystna oferta, a drzwi są naprawdę super dlatego zamierzam je zakupić.
jjusti18 

Re: Wyposażenie wnętrz

Postprzez Albercik23 czwartek, 6 lipca 2017, 01:05

Jeśli chodzi o inspiracje w kwestii projektowania wnętrz, to najprościej byłoby zaufać komuś, kto zajmuje się aranżacją. Dobry architekt wnętrz może naprawdę zdziałać cuda. Wiem, bo sam korzystalem z usług firmy Ekskluzywne Wnętrz (Śląsk) i naprawdę - bez nich przynajmniej kilka rzeczy zaaranżowałbym inaczej, a wszystkie źle .:D
Albercik23 

Postprzez JanuszTracz piątek, 7 lipca 2017, 09:47

Moim zdaniem bardzo ważnym elementem wnętrz są dywany. Może jestem trochę staroświecki, ale nie wyobrażam sobie pokoju czy też salonu bez dobrego dywanu. Niedawno kupowałem właśnie nowy dywan do naszej sypialni, bo stary się zużył i za radą szwagra szukałem na stronie dywanoland.pl/489-nowoczesne. Był to strzał w dziesiątkę - takiego wyboru dywanów i to w dobrej cenie to jeszcze w życiu nie widziałem. Naprawdę warto zajrzeć :)
JanuszTracz 

Postprzez bniki8 piątek, 25 sierpnia 2017, 15:23

Zależy co masz na myśli, pisząc wyposażenie. To mogą być meble, dodatki, tekstylia... Sporo jest tego wszystkiego. Jeśli chodzi o meble, to ja większość zlecałem do zrobienia na wymiar. Łóżko też robiłem według indywidualnego projektu. Kupowałem, a raczej co najwyżej pomagałem wybierać tylko gotowe dodatki - zasłony, firanki, poduszki itp. A to zwykle kupowaliśmy "przy okazji" innych zakupów albo przez internet, ale nawet nie wiem z jakich sklepów, bo akurat to nie było moje zadanie ;p
bniki8 

Postprzez krzych180 wtorek, 12 września 2017, 09:26

Obecnie jest dużo pomysłów w internecie - polecam np. sprawdzić Homebook, Pinterest, Instagram - wszędzie znajdziemy mnóstwo zdjęć i inspiracji :)
krzych180 

Postprzez vika czwartek, 14 września 2017, 00:48

Ja nawet się nie spodziewałam ile fajnych pomysłów jest w nowym katalogu BRW https://www.brw.com.pl/katalogi/
Przeczytałam tam także ciekawe artykuły, między innymi o tym jak dobierać kolory we wnętrzu.
vika 

Postprzez krawczyk środa, 20 września 2017, 18:58

Ja właśnie poszukuję oryginalnej szafki pod telewizor. Chciałabym, aby była ona dość nowoczesna bo taki mam styl w domu. Zastanawiam się, który z tych modeli najlepiej wybrać: https://www.dutchhouse.pl/meble/komody-i-szafki-pod-telewizor. Jak sądzicie, który jest najbardziej uniwersalny i jednocześnie na czasie?
krawczyk 

Postprzez lukasu czwartek, 28 września 2017, 19:22

Kolega od http://Projektoria.com.pl ostatnio wyposażał się w meble biedermeier, nieco podobne do ludwikańskich. Ciekawa opcja.
Biedermeier Tisch? Tylko w www.Retroles.de
lukasu 

Postprzez dominikaa czwartek, 19 października 2017, 21:45

Ja często inspiruję się na różnych blogach.
dominikaa 

Postprzez robin czwartek, 26 października 2017, 14:39

Pinterest i pochodne oraz blogi tematyczne to wręcz niewyczerpana kopalnia wiedzy i inspiracji, wystarczy tylko trochę poszukać i mieć cierpliwość do przeglądania wielu stron. Często można fajnie udekorować mieszkanie niewielkimi nakładami finansowymi, więc naprawdę warto poświęcić czas na przeszukanie internetu, bo o wielu rozwiązaniach dostępnych w PL można nie mieć pojęcia. Ja tak miałem z dużą ilością rzeczy, kiedy remontowałem swój dom i dzięki temu wreszcie wnętrza wyglądają tak, jak sobie wyobrażałem.
robin 

Następna strona