Otwieram sklep internetowy

Dyskusje na temat serwisu WFI.pl

Otwieram sklep internetowy

Postprzez karlos365 czwartek, 28 lutego 2019, 13:59

Bardzo się cieszę, że w sieci można znaleźć teraz tyle możliwości, które naprawdę wiele ułatwiają. Jeśli tak, jak ja, chcielibyście założyć swój własny sklep internetowy, to serdecznie polecam platformę https://pasejo.pl/ która jest darmowa i która daje naprawdę interesujące możliwości. Skorzystajcie, bo to spora oszczędność.
karlos365 

Re: Otwieram sklep internetowy

Postprzez MarcinWa poniedziałek, 11 marca 2019, 11:54

Otwierając sklep online trzeba dobrze zastanowić się nad jakimś wydajnym systemem płatności internetowych. Dziś wiele osób płaci za zakupy przy pomocy różnych urządzeń mobilnych. Z tego powodu warto wdrożyć płatności online BLIK - https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/blik dzięki którym klient w prosty sposób będzie mógł dokonać zakupów na swoim telefonie. Dodatkowo nie trzeba tu też pamiętać i podawać różnych danych dostępowych do bankowości internetowej.
MarcinWa 

Postprzez Marros poniedziałek, 11 marca 2019, 16:33

W internecie można znaleźć mnóstwo ofert z usługami firm, które obsługują płatności online.
Przecież jednak nie o to chodzi, aby był to pierwszy lepszy pośrednik, a ktoś wiarygodny, z dobrą pozycją na rynku i najlepiej z przejrzystym modelem rozliczeniowym. Tak jak Blue Media. Obsługują płatności online obejmujące płatności Pay by link, szybkie przelewy, BLIK, karty płatnicze i wsparcie komunikacyjne SMS.
W dodatku z fantastyczną obsługą klienta -> https://bluemedia.pl/kontakt-biznesowy-vipss
Marros 

Postprzez benka poniedziałek, 11 marca 2019, 21:14

Teraz jest bardzo popularne tworzenie sklepów www. Websitestyle.pl tworzą strony internetowe oznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz ciekawą grafiką. Polecam przejrzeć ich portfolio. Mają na koncie wiele ciekawych projektów. Dobrze zaprojektowaną stronę jest potem łatwiej pozycjonować.
benka 

Postprzez benka poniedziałek, 11 marca 2019, 21:14

Teraz jest bardzo popularne tworzenie sklepów www. Websitestyle.pl tworzą strony internetowe oznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz ciekawą grafiką. Polecam przejrzeć ich portfolio. Mają na koncie wiele ciekawych projektów. Dobrze zaprojektowaną stronę jest potem łatwiej pozycjonować.
benka 

Postprzez Krisiti90 piątek, 22 marca 2019, 12:08

Wiadomo, że hosting jest ważne, jednak tak jak piszecie, sama platforma sklepowa musi być świetnie dopracowana. Jeżeli planujecie otworzyć sklep www to postawcie na firmy, które tworzą tego typu miejsca. Ja znalazłam już firmę https://www.codarius.com i tu można liczyć na wykonanie na najwyższym poziomie sklepy online z funkcją marketing automation.
Krisiti90 

Postprzez mczay poniedziałek, 27 maja 2019, 17:25

Otwierając stronę internetową pamiętajmy o wyborze dobrego hostingu, niezawodnego. Ja mam dobre doświadczenia z firmą nazwa.pl, mają fajny program partnerski który polecam wam sprawdzić.
mczay 

Postprzez grocholka poniedziałek, 27 maja 2019, 20:04

dzięki za rady
grocholka 

Postprzez mczay piątek, 31 maja 2019, 15:50

To świetnie, ze zdecydowałeś się na otwarcie sklepu internetowego. Nie od dziś wiadomo, że sklep internetowy może być fantastycznym źródłem dochodu. Czy już wiesz, kto go dla Ciebie przygotuje? Skorzystaj z oferty firmy, która tworzenie sklepów www posiada w swojej ofercie.
mczay 

Postprzez leroj piątek, 31 maja 2019, 16:18

super !!!
leroj 

Następna strona