Kuchnia z ikei - finansowanie

Dyskusje na temat produktów finansowych.

Kuchnia z ikei - finansowanie

Postprzez marysiu środa, 6 września 2017, 17:55

Myślałem nad zakupem kuchni, ale najlepiej z zewnętrznym finansowaniem. Jakąś niedrogą, może Ikea, może coś innego. Jaki produkt finansowy się nada najlepiej na tę potrzebę? Może duże firmy meblowe mają jakieś atrakcyjne promocje?
marysiu 

Re: Kuchnia z ikei - finansowanie

Postprzez Jigsaw czwartek, 19 października 2017, 12:33

A to nie lepiej już postawić na nieco mniejszego producenta niż na sklep sieciowy? Ja sam mam meble kuchenne na wymiar od krakowskiej firmy JOPP Design i na dzień dzisiejszy prezentują się one całkiem nieźle. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnych cenach, to też na pewno znajdziesz w ich salonach coś interesującego dla swojego domu.
"Congratulations. You are still alive. Most people are so ungrateful to be alive. But not you. Not anymore."
Jigsaw 

Postprzez Fionnka009 sobota, 4 listopada 2017, 16:30

Ja też bym raczej poszukała w wielu miejscach. Warto porównać oferty wielu sklepów. Szczególnie jeżeli chodzi o różne meble i wyposażenie kuchni. Można przecież umeblować kuchnie w 4 różnych sklepach :) Jeżeli chodzi o porządnyc ekspres do kawy do kuchni to zerknijcie na https://www.cafesilesia.pl i ich fajne propozycje z firmy Bezzera czy też Jura
Fionnka009 

Postprzez rezerwowy wtorek, 17 kwietnia 2018, 19:10

Zgadza się warto porównywać ceny z róznych sklepów. Ja szukałem piekarnika i wreszce trafiłem na Candy WATCH-TOUCH Nieduży, jednokomorowy, elektryczny klasa efektywności energetycznej A. Akurat do gospodarstwa kawalera.
rezerwowy 

Postprzez DLX_MobbyN środa, 18 kwietnia 2018, 14:45

No najlepiej to chyba wziąć jakiś kredyt :P
DLX_MobbyN 

Postprzez Mirkania wtorek, 5 czerwca 2018, 11:17

Też tak mysle. W kuchni również musicie mieć odpowiedni sprzęt kuchenny. Robot planetarny, ekspres do kawy, jakieś blendery itp. Warto takie sprzęty mieć w swojej kuchni. Możecie w sumie takie rzeczy kupić przez internet. Zajrzyjcie sobie do sklepu https://www.sklep.savpol.pl/sprzet-drobny/ Mają też tam takie sprzęty
Mirkania 

Postprzez lonia czwartek, 12 lipca 2018, 19:50

Wiesz co, z tym finansowaniem kuchni to różnie bywa. Ja osobiście staram się mieć rzeczy z zaufanych firm. Ikea ma fajne meble, ale czy sprzęt agd? Ja wolę zastawę od https://www.goga-gastro.pl/manufacturer/stalgast - stalgast jest zawodowy i wygląda o niebo lepiej od IKEA. Moim zdaniem ludzie zbyt często chcą kupować w IKEA, wiem, że jest tanio, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje konkurencja.
lonia