Remont?

Dyskusje na temat produktów finansowych.

Remont?

Postprzez Gustynka3 czwartek, 30 listopada 2017, 03:06

Myślisz o zmianach w domu? Remont mieszkania może wynieść Cię stosunkowo niewiele jeśli skorzystasz z profesjonalnych usług odpowiedniej firmy. Ja mieszkam na terenie Mazowsza i zamówiłam usługi TomGruz, ponieważ są ostatnio bardzo popularną firmą w moich okolicach. Posiadają kompleksowy zakres działań w tym wywóz gruzu i spełniają najbardziej wymagające zlecenia na ocenę wzorową.
Gustynka3 

Re: Remont?

Postprzez Shiimerr22 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:45

Bardzo ciekawa oferta. Pozdrawiam!
Shiimerr22 

Postprzez manon czwartek, 7 grudnia 2017, 14:04

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Wypijmy za to, żeby nie zabijano u nas orłów i żeby barany zostały tam, gdzie ich miejsce!
manon 

Postprzez Fajniejsza czwartek, 4 stycznia 2018, 19:51

Planuję remont całego mieszkania, ale głównie na zasadzie malowania i tapetowania. Szukam dobrej firmy, która wykona te zlecenie w sposób dokładny i precyzyjny, wykorzystując maksymalnie swój czas pracy. Długo szukałam i znalazłam taka firmę > http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany/ Oferują szeroki zakres prac związanych z malowaniem, tapetowaniem ścian oraz wraz z odpowiednim przygotowaniem powierzchni. Co sądzicie ?
Fajniejsza 

Postprzez Protonka sobota, 13 stycznia 2018, 11:21

Gdybyście szukali kogoś do wywozu gruzu, starych mebli, złomu czy urządzeń rtv to polecam firmę, która ma w swoich usługach również sprzątanie mieszkań na stronie dpr.info.pl Mają również wynajem kontenerów na śmieci, o ile pamiętam to w dwóch gabarytach. Śmieci, które zabierają - utylizują.
Protonka 

Postprzez barnaba30 niedziela, 14 stycznia 2018, 16:41

Remont domu, to świetna okazja na wymianę oświetlenia. Pomysły projektantów lamp i opraw są tak ciekawe, że warto zapoznać się z aktualnymi katalogami wystroju wnętrz. Ja poszedłem po pomoc do architekta, który polecił mi bardzo dobre lampy podłogowe które może nie były najtańsze, ale wyglądają świetnie.
barnaba30 

Postprzez Jigsaw czwartek, 1 lutego 2018, 11:11

Sam robiłem niedawno całkiem spory remont. W sumie udało mi się w domu zmienić całkiem sporo rzeczy. Najbardziej zadowolony jestem z dekoracji ściennych. Za pośrednictwem sklepu Wallcolors kupiłem fototapety do przedpokoju, które świetnie się prezentują. W sumie jest to forma dekoracji nadająca się do przeróżnych pomieszczeń. ;)
"Congratulations. You are still alive. Most people are so ungrateful to be alive. But not you. Not anymore."
Jigsaw 

Postprzez kejti środa, 7 lutego 2018, 18:14

Warto to zlecić specjaliście.
kejti 

Postprzez superPaula wtorek, 13 lutego 2018, 11:30

Nie wiem czy podczas jednego remontu można tak odnowić wszystko, przy okazji. U mnie zawsze sprowadzało się to do tego, że każde pomieszczenie remontowaliśmy w innym czasie, przede wszystkim ze względu na fundusze. Co prawda lepiej jest zrobić jedna wielka demolkę i mieć spokój, ale to również jest logistycznie trudne.
superPaula 

Postprzez Krol Kamilek wtorek, 13 lutego 2018, 18:55

Nie znoszę robić remontów...
Krol Kamilek 

Następna strona